Ostatnie dwa spotkania na torach Time Attack by Yamaha & Fiat

Już blisko stu klientów przekonało się, ile frajdy daje wjazd motocyklem na tor! Pod okiem profesjonalistów, odbyły się już 3 imprezy Time Attack organizowanych przez Yamaha & Fiat. Też chcesz spróbować swoich sił na torze? Nic trudnego! Zapisz się bezpłatnie na najbliższe spotkanie u nas w Gres Yamaha. Przed nami jeszcze dwie edycje: 10 sierpnia na Torze Radom i 14 września w Słomczynie. Zapraszamy!

Na torze jeździmy podzieleni na 3 grupy w zależności od doświadczenia i umiejętności motocyklistów. Na każdej z sesji na torze jest z nami instruktor. Atmosferę na paddocku podkręca Andrzej „Simpson” Drzymulski, dawniej stunter, a dziś wydawca i redaktor magazynu „Świat Motocykli”, i jego ekipa, która dba o dobre samopoczucie uczestników. Wszyscy chętni mogą też przetestować Yamahę YZF-R3 – lekki motocykl klasy supersport, idealny na polskie tory kartingowe.

Udział w imprezach dla klientów Yamaha jest bezpłatny. Zapraszamy! Zabawę na torach wspierają marki Fiat i Abarth, a redakcja Świata Motocykli objęła patronat nad całym cyklem.

time attack