Power produkty Yamaha czyli Generatory, Motopompy i Odśnieżarki.

Yamaha to nie tylko muzyka i motocykle. To również power produkty czyli generatory prądu, motopompy oraz odśnieżarki. Kupując produkty Yamahy wiesz, że za naszą marką stoi ogromne doświadczenie techniczne, dlatego są one najwyższej jakości.

Motopompa
motopompa
Motopompy charakteryzują się dość niskim spalaniem dzięki czterosuwowym silnikom. Są wstanie przepompować do 1000 litrów na minutę. Mają elektryczny rozrusznik, a stosunkowo duży tłumik nadaje wyjątkową kulturę pracy.

Generator
generator 2

generator
Generatorem zasilisz dowolne urządzenie, od ekspresu do kawy po piłę tarczową. Funkcja inteligentnego sterowania przepustnicą automatycznie dostosowuje obroty silnika do obciążenia, zmniejszając poziomy zużycia paliwa i hałasu.

Odśnieżarka
odsniezarka
Połączenie wydajnego pługu z elastyczną przekładnią hydrostatyczną sterowaną jedną dźwignią powoduje, że maszyna jest niezwykle prosta w obsłudze. Płynna i precyzyjna regulacja prędkości nie wpływa na prędkość pracy pługu, a gumowa gąsienica zapewnia wyjątkową przyczepność i trakcję w najcięższych warunkach śniegowych.

Zapraszamy do salonu.