Yamaha – Salon, Sklep, Serwis

Autoryzowany salon YAMAHA w Białymstoku

Yamaha Motor Company to renomowany, japoński producent różnego rodzaju pojazdów jednośladowych - motocykli, skuterów, motorów sportowych, skuterów wodnych i śnieżnych, a także silników do łodzi motorowych.

Wszystkie produkty YAMAHA znajdziesz u autoryzowanego dealera - w salonie motocyklowym GRES w Białymstoku.

Szukasz konkretnej części?
Znajdziesz ją w katalogu części YAMAHA.
Kliknij w przycisk poniżej:

 • Yamaha

  Naszą pasją jest motoryzacja w szerokim słowa jej znaczeniu. Jesteśmy Autoryzowanym dealerem produktów Yamaha na region północno-wschodni Polski. Najnowsza technologia i inżynieryjna perfekcja zastosowana w produktach Yamaha sprawia, że za każdym razem gdy wyruszasz cieszyć się życiem, odkrywasz radość i satysfakcję. Nieważne czy poruszasz się na wodzie czy na lądzie; po gładkiej powierzchni toru wyścigowego albo w trudnym terenie - mamy wszystko czego Ci potrzeba!

 • Profesjonalna pomoc

  Nasz personel służy profesjonalną pomocą przy zakupie i serwisowaniu najwyższej jakości pojazdów. Zespół doradców pomaga w doborze oryginalnych części zamiennych i akcesoriów. Nasz salon to miejsce, w którym klient ma do swojej dyspozycji pełną gamę pojazdów testowych. Tutaj także dowie się o tym, co jeszcze wyjątkowego Yamaha ma do zaoferowania swoim użytkownikom, gdyż naszym zadaniem jest wspieranie klientów w realizowaniu ich życiowych pasji!

   

 • Serwis YAMAHA

  Autoryzowany Serwis Yamaha oferuje pełny zakres usług obejmujących przeglądy okresowe i naprawcze motocykli, skuterów, quadów oraz sprzętu marine, wycenę szkód i obsługę powypadkową, pomoc w nietypowych sprawach.

motocykl

Mamy wszystko czego Ci potrzeba: kompletną ofertą motocykli marki Yamaha – od wielu lat niekwestionowanego leadera polskiego rynku jednośladów i pojazdów ATV. Zapraszamy do odwiedzenia nas w naszym salonie.

DORADZIMY CI

Nasi profesjonalni doradcy zawsze pomogą Ci dokonać właściwego wyboru.

info