Rowery – Sklep rowerowy

NOWOŚĆ!

Zapraszamy do naszego nowego, niedawno otwartego działu rowerowego.

Sklep rowerowy Białystok, rowery Białystok.

Zajmujemy się sprzedażą rowerów takich marek jak:

 

Superior Bikes

Creon Bikes

Oferujemy rowery górskie (MTB), crossowe, miejskie, trekkingowe oraz dziecięce.
Solidne marki sprawiają, że sprzedawane przez nas rowery są wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju.

U nas znajdziesz rower odpowiedni do własnych potrzeb.

Serdecznie zapraszamy do sklepu!

 

Rowery górskie

ENDURO/ALL-MOUNTAIN

attack_trail_pro_640_371_80_c1_smart_scaleSerię Attack Trail zaprojektowano i zbudowano wyłącznie z myślą o pasjonatach Freeride, Enduro i All Mountains. Prosta i opływowa geometria niezniszczalnej ramy stworzona jest do bezkompromisowej jazdy gwarantującej pełną satysfakcję. Quad-link 3.0 – czterozawiasowe zawieszenie o skoku 150mm. Dwa krótkie linki tworzą pływający punkt obrotu (Instantaneus Pivot Center – IPC), który zmniejsza siłę dźwigni działającej na damper. Quad-link 3.0 separuje siłę pedałowania oraz hamowania od działania zawieszenia. Rezultatem tego jest świetna praca na małych przeszkodach. System Quad-link 3.0 pracuje na łożyskach Enduro osadzonych w aluminiowym kutym na zimno linku. Wszystkie łożyska Enduro użyte w rowerach Marin posiadają dożywotnią gwarancję. Thru axle – każda rama dostosowana jest do instalacji przelotowych osi piast poprawiając sztywność kół i trakcję. Hydrauliczna sztyca – regulowana wysokość siodła w jednym palcu, bez konieczności zsiadania z roweru

TRAIL

Inspirowana naszymi pierwszymi, kultowymi rowerami hardtail, seria Pine Mountain czerpie wszystko, co najlepsze ze swoich wielkich poprzedników. Pine Mountain, nawiązując grafiką do klasycznych rowerów będących ikonami marki Marin, łączy tradycję z najnowszym trendem wykorzystania opon plus-size w rozmiarze 27,5 x 2,8". Doskonała sztywność, przyczepność i szybkość pozwala na nowo doświadczyć czym jest MTB. Rama i widelec wykonane ze wzmocnionej stali chromowo-molibdenowej w połączeniu z agresywną geometrią pozwalają na bezproblemowe pokonywanie skał, kamieni i wymagających podjazdów. Uchwyty na błotniki, bagażnik oraz aż 3 miejsca montażowe na bidon umożliwią nawet najdłuższe wyprawy.

nail_trail_7-29_640_371_80_c1_smart_scaleNail Trail stworzono dla prędkości i zabawy. Wyścigowa geometria, mocne hydroformowane ramy wykonane z lekkiego cieniowanego aluminium klasyfikują tą grupę rowerów jako idealne do amatorskich wyścigów MTB. Thru Axle – przednie koła instalowane są w widelcu w systemie osi przelotowych dając świetną trakcję koła i łatwość montażu. Narrow-Wide – korby zaprojektowane przez Marin w systemie 1x10 i 1x11 stworzono w układzie naprzemiennych wąskich i szerokich zębów z odpowiednimi zagłębieniami. Wszystko to po to, by łańcuch trzymany był możliwie najmocniej.

rift_zone_pro_640_371_80_c1_smart_scaleWszystkie zalety koła o średnicy 29 cali w połączeniu z ultralekką, zwinną i wszechstronną ramą Rift Zone gwarantują niezapomniane doznania płynące z jazdy. Iso Track – jednozawiasowe zawieszenie o skoku 140mm. Nowy system dla lepszej kontroli tłumienia dużych uderzeń posiada oś obrotu na jednoczęściowym wahaczu popychającym link usytuowany na rurze podsiodłowej. Specjalnie zaprojektowana rura podsiodłowa odsadzona o trzy stopnie od określonej powierzchni ma na celu wyeliminować dodatkowy punk obrotu, a tym samym zwiększyć sztywność i zmniejszyć ciężar systemu Iso Track. Zawieszenie wykazuje dużą progresywność. Każdy z damperów użyty przy zawieszeniu został specjalnie pod nie zaworowany, aby zmaksymalizować wydajność pedałowania i działanie zawieszenia. Przez użycie jednozawiasowej ekstremalnie sztywnej konstrukcji zawieszenia, pokonywanie każdego zakrętu i przejeżdżanie przez każdy kamień nie jest problemem dla tylnego koła, które zawsze jest w osi względem ramy. System Iso Track pracuje na łożyskach Enduro osadzonych w linku z aluminium kutego na zimno. Wszystkie łożyska Enduro użyte w rowerach Marin posiadają dożywotnią gwarancję. Narrow–wide – korby projektowane przez Marin posiadają naprzemienne zęby szerokie i wąskie z zagłębieniami, których zadaniem jest mocne utrzymanie łańcucha bez stosowania rolek i napinaczy. Thru Axle – wszystkie rowery posiadają koła instalowane w systemie osi przelotowych zapewniających doskonałą sztywność koła oraz szybki demontaż. Cable Inside – w każdej z ram Rift Zone możesz poprowadzić linki i przewody wewnątrz zapewniając im większe bezpieczeństwo.

mount_vision_pro_640_371_80_c1_smart_scaleSeria Mount Vision to doskonałe połączenie lekkości i sztywności rowerów XC ze zwrotnością i czułym zawieszeniem znanym z rowerów enduro. Iso Track – jednozawiasowe zawieszenie o skoku 140mm. Nowy system posiadający oś obrotu na jednoczęściowym wahaczu popychającym link usytuowany na rurze podsiodłowej. To rozwiązanie zwiększa kontrolę tłumienia dużych uderzeń. Specjalnie zaprojektowana rura podsiodłowa odsadzona o trzy stopnie od określonej powierzchni ma na celu wyeliminować dodatkowy punkt obrotu, a tym samym zwiększyć sztywność i zmniejszyć ciężar Iso Track. Zawieszenie wykazuje dużą progresywność. Każdy z damperów użyty przy zawieszeniu został specjalnie pod nie zaworowany, aby zmaksymalizować wydajność pedałowania i działanie zawieszenia. Przez użycie jednozawiasowej ekstremalnie sztywnej konstrukcji zawieszenia, pokonywanie każdego zakrętu i przejeżdżanie przez każdy kamień powoduje, że tylne koło zawsze jest w osi względem ramy. System Iso Track pracuje na łożyskach Enduro osadzonych w linku z kutego na zimno aluminium. Wszystkie łożyska Enduro użyte w rowerach Marin posiadają dożywotnią gwarancję. Narrow–wide – korby projektowane przez Marin posiadają naprzemienne zęby szerokie-wąskie z zagłębieniami, których zadaniem jest mocne utrzymanie łańcucha bez stosowania rolek i napinaczy. Thru Axle – wszystkie rowery posiadają koła instalowane w systemie osi przelotowych zapewniających doskonałą sztywność koła oraz szybki demontaż. Cable Inside – w każdej z ram Mount Vision możesz poprowadzić linki i przewody wewnątrz ramy, zapewniając im większe bezpieczeństwo.

hawk_hill_640_371_80_c1_smart_scaleNo matter how much you spend, we feel that everyone deserves an awesome bike, and the Hawk Hill is just that.

SPORT

bolinas_ridge_2_maroon_640_371_80_c1_smart_scaleRodzina rowerów Bolinas została stworzona do czerpania przyjemności z jazdy po trasach szutrowych i leśnych. Lekkie aluminiowe ramy oraz amortyzacja ze skokiem 100mm są wystarczające, aby poczuć frajdę z jazdy. SHOT TECH - Ramy wykonane w wieloetapowym procesie SHOT TECH obejmującym: hartowanie, cieniowanie i odpowiednie ukształtowanie profili aluminiowych. Gwarantujemy w ten sposób trzykrotnie większą wytrzymałość w porównaniu do standardowych aluminiowych ram. SHOT TECH to: sztywność, lekkość i doskonałość.

wildcat_trail_3_640_371_80_c1_smart_scaleLinia WILDCAT została zaprojektowana specjalnie dla kobiet. WFG (Womens Fit Geometry) to coś więcej niż obniżona pozioma rurka. Wszystkie użyte amortyzatory posiadają sprężynę pracującą z większą czułością pod niższą kobiecą wagą. Każde malowanie wykonane jest w satynowym, przykuwającym wzrok odcieniu. SHOT TECH - Ramy wykonane w wieloetapowym procesie SHOT TECH obejmującym hartowanie, cieniowanie i odpowiednie ukształtowanie profili aluminiowych. Gwarantujemy w ten sposób trzykrotnie większą wytrzymałość w porównaniu do standardowych aluminiowych ram. SHOT TECH to: sztywność, lekkość i doskonałość.

bobcat_trail_5-29m_640_371_80_c1_smart_scaleRowery z rodziny BOBCAT wyrosły z korzeni wyścigowców cross-country. Przeznaczone są dla entuzjastów jazdy po lesie i górach. Zastosowanie dwóch rozmiarów kół: 650B i 29 cali pozwala na idealne dobranie roweru pod upodobanie każdego rowerzysty. SHOT TECH - Ramy wykonane w wieloetapowym procesie SHOT TECH obejmującym hartowanie, cieniowanie i odpowiednie ukształtowanie profili aluminiowych. Gwarantujemy w ten sposób trzykrotnie większą wytrzymałość w porównaniu do standardowych aluminiowych ram. SHOT TECH to: sztywność, lekkość i doskonałość.


 

Rowery szosowe i przełajowe

BEYOND ROAD

gestalt_3_640_369_80_c1_smart_scaleNowa Seria Gestalt zabierze Cię daleko od szosy. Te wytrzymałe rowery poradzą sobie wszędzie. Czy to asfalt, czy gruntowa droga, zawsze zapewnią maksimum komfortu. Lekkie ramy wykonane cieniowanego aluminium pozwalają na wybór ogumienia między seryjnym 700 x 30c a powiększonym 700 x 35c. Szeroki zakres przełożeń i mocne hamulce doskonale sprawdzą się w każdych warunkach pogodowych. Eksploruj tereny, które do tej pory były poza zasięgiem. Poczuj pewność i szybkość z dala od szosy.

nicasio_640_371_80_c1_smart_scale

UTILITOUR

four_corner_elite_640_371_80_c1_smart_scaleModele serii Four Corner zostały stworzone z myślą, aby zwykłą przejażdżkę zamienić w niecodzienną przygodę. Chromowo-molibdenowe ramy i widelce przystosowane do montażu bagażników, toreb i błotników wytrzymają one ogromne obciążenia. Tarczowe hamulce zapewnią bezpieczeństwo w każdej sytuacji. Wysoko ustawiona kierownica zapewnia maksimum komfortu, jednocześnie poprawia pole widzenia kolarza. Duży zakres przełożeń pomoże pokonać każde wzniesienie nawet przy pełnym obciążeniu. Four Corner został stworzony, by w trakcie tygodnia zabrać Cię do pracy, a w weekend porwać na daleki wypad za miasto.

URBAN

lombard_elite_640_371_80_c1_smart_scaleLombard – jeden rower mający wiele zastosowań. Odległe dystanse, ciężkie warunki pogodowe, zimowy trening czy zwyczajna, lekka turystyka. Lombard sprawdzi się w każdej sytuacji. Aluminiowe ramy zaprojektowano z systemem chowania kabli wewnątrz, posiadają mocowania błotników, bagażnika, stelaży na sakwy. Karbonowy lub aluminiowy widelec w połączeniu z typowo miejską geometrią to komfort i niezawodność.

ENDURANCE

argenta_640_371_80_c1_smart_scaleLinia Argenta to modele przeznaczone zarówno dla zawodników, jak i amatorów entuzjastów. Dostępne z 8, 9 i 10-rzędowymi kasetami i uniwersalnymi korbami. Ramy zostały wykonane z hartowanego aluminium 6061-T6 dla maksymalnej wytrzymałości i minimalnej wagi. Rowery posiadają szeroki zakres przełożeń, wysokie 25 mm opony, stożkowe rury podsiodłowe oraz aluminiowo-karbonowe widelce. Wysoka baza kół i geometria Endurance Fit zapewnia wysoki komfort i pełną stabilność. Powiększone rozmiary ramy umożliwiają montaż opon 700x28c.

ravena_640_371_80_c1_smart_scaleRAVENNA dedykowana jest w 100% kobietom! Począwszy od malowania - "cyraneczka" - tylko kobiety mogły słyszeć o takim kolorze. Siodło białe, z geometrią zaprojektowaną dla kształtu kobiecej sylwetki, posiada błękitne dodatki. Ponadto białe detale na ramie dopasowane są kolorystycznie do owijki kierownicy, która jest wykonana z sylikonu wypełnionego żelem. Rama wykonana z aluminium zaprojektowana jest, by móc przyjąć wygodną pozycję ciała nie odczuwając bólu pleców nawet przy długich dystansach. Aby zapewnić pełen komfort i tłumienie drgań,widelec wykonany został z karbonu połączonego z aluminiową rurą sterową. 16 biegów obsługiwane jest przez przerzutki Shimano Claris, których dowodzenie umieszczone jest w klamko-manetkach szosowych na kierownicy typu baranek o płytkim zagięciu.


 

Rowery turystyczne i do miasta

SPEED COMMUTE

fairfax_sc6_640_371_80_c1_smart_scaleLinia Fairfax została zaprojektowana by połączyć prędkość rowerów miejskich z wytrzymałością i niezawodnością rowerów trekkingowych. Ramy linii Fairfax wykonano z lekkiego i wytrzymałego aluminium 6061 Series 2 oraz 3, w zależności od modelu rowery wyposażono w karbonowe lub aluminiowe widelce. Ramy posiadają także mocowania przeznaczone do montażu błotników i bagażnika. Koła wyposażono w wytrzymałe, typowo miejskie, odporne na punktowe uszkodzenia opony. Rama to sprawdzona i gruntownie przemyślana konstrukcja łącząca sportowe aspiracje z bardziej wyprostowaną, wygodną pozycją. Jej sztywność zapewnia maksymalną efektywność pedałowania, co przekłada się na szybką i płynną jazdę.

URBAN

muirwood_green_640_371_80_c1_smart_scaleRowery Muirwoods stworzono z myślą o poszukujących stylowego, trwałego roweru miejskiego. Wszystkie komponenty dobrano pod kątem wytrzymałości i niezawodności, co czyni Muirwoods doskonałym wyborem dla każdego „mieszczucha”. Rama i widelec to trwała konstrukcja z rur ze stali chromowo – molibdenowej, wyposażona w hamulce tarczowe oraz otwory umożliwiające montaż dodatkowych akcesoriów. Dodatkowym atutem jest możliwość montażu opon o wyższym profilu. Odblaskowe elementy graficzne ramy oraz opon zwiększają bezpieczeństwo w ruchu ulicznym natomiast przemyślana geometria zapewnia pełny komfort.

COMFORT

stinson_orange_640_371_80_c1_smart_scaleModele Stinson to nowy, wyższy poziom w komforcie jazdy i kontroli nad rowerem. Rowery oparte na aluminiowej ramie ze stopu Series 1 wyposażono w 26" koła, ergonomiczną kierownicę zamontowaną na wsporniku z regulowanym kątem, obite pluszem siodło i wysokie, uniwersalne opony. Optymalna geometria ramy łączy w sobie komfort wyprostowanej pozycji jednocześnie umożliwiając podparcie się stopami przy zachowaniu właściwej wysokości siodełka.

stinson_st_red-celeste_640_371_80_c1_smart_scaleModele Stinson to nowy, wyższy poziom w komforcie jazdy i kontroli nad rowerem. Rowery oparte na aluminiowej ramie ze stopu Series 1 wyposażono w 26" koła, ergonomiczną kierownicę zamontowaną na wsporniku z regulowanym kątem, obite pluszem siodło i wysokie, uniwersalne opony. Optymalna geometria ramy łączy w sobie komfort wyprostowanej pozycji jednocześnie umożliwiając podparcie się stopami przy zachowaniu właściwej wysokości siodełka.

DUAL SPORT

san_rafael_ds4_640_371_80_c1_smart_scaleRowery San Rafael zbudowane i zaprojektowane są dla aktywnych kolarzy rekreacyjnych. Ramy wyposażone zostały kute haki ze zintegrowanymi mocowaniami hamulca tarczowego systemu post-mount oraz otwory montażowe bagażnika i błotników. Każda z ram posiada system schowanych linek wewnątrz ramy, by zapobiec ich uszkodzeniom mechanicznym.

san_anselmo_ds4_640_371_80_c1_smart_scaleLinia rowerów San Anselmo została stworzona z myślą o kobietach. Specjalnie wyprofilowane ramy, piękny dobór barw w satynowym wykończeniu lakieru i dbałość o każdy detal wyposażenia sprawią, że żadna kobieta nie przejdzie obok tego roweru obojętnie.

Odwiedź nasz NOWY sklep rowerowy i wybierz rower dla siebie oraz swojej rodziny.

Doradzimy Ci w wyborze.

DORADZIMY CI

Nasi profesjonalni doradcy zawsze pomogą Ci dokonać właściwego wyboru.

 

 

 

info