W TRASĘ SAMOCHODEM

z Gresmoto

Wybierasz się na urlop samochodem i nie masz pomysłu jak się zapakować? Przedstawimy Ci kilka rozwiązań, które ułatwią wakacyjne przygotowania i sprawią, że podróż stanie się przyjemnością.

  1. Powiększ przestrzeń

Jeśli sądzisz, że Twoje auto nie nadaje się do podróżowania z powodu małego bagażnika – nic bardziej mylnego! W naszym sklepie znajdziesz gamę boksów dachowych dopasowanych do różnych modeli, a także bagażników rowerowych, dzięki którym zabierzesz swoje dwa kółka gdzie tylko zapragniesz!

 

  1. Zadbaj o bezpieczeństwo

Przed podróżą, oprócz sprawdzenia stanu technicznego auta, warto też zadbać o bezpieczeństwo wewnątrz pojazdu. Zabezpiecz wszelkie bagaże tak, aby nie przemieszczały się w takcie jazdy. Pomocne będą w tym przypadku paski – ekspandery do mocowania, które znajdziesz w naszym sklepie. Szczególnie ważne jest także zadbanie o najmłodszych pasażerów. Przede wszystkim zainwestuj w dobrej jakości fotelik. W dodatkowej kontroli bezpieczeństwa pomogą Ci specjalne lusterka wewnętrzne, dające kierowcy możliwość podglądu pociechy w trakcie jazdy. Jeśli podróżujesz z pupilem, koniecznie spakuj miski na wodę i karmę. Warto zaopatrzyć się też w specjalną uprząż, dzięki której pies również będzie podróżował bezpiecznie, a w razie gwałtownego hamowania nie stanie mu się krzywda.

 

  1. Zadbaj o komfort

Podczas długiej podróży, pasażerom przydadzą się wszelkiego rodzaju „umilacze”: poduszki podróżne, kocyki turystyczne oraz zasłony przeciwsłoneczne. Ciekawym rozwiązaniem są też dodatkowe, bezpieczne półki na laptop, czy tablet. Warto zainwestować też rozgałęziacze samochodowe, dzięki którym wszystkim wystarczy miejsca do ładowania urządzeń elektrycznych. Komfort podróży poprawią również małe wiatraczki, jeśli Twoje auto nie posiada klimatyzacji.

 

  1. Spakuj lodówkę

Nic tak nie orzeźwia podczas podróży jak schłodzony napój. Dzięki lodówkom turystycznym możesz cieszyć się takim luksusem, nawet w upalne dni. J Inwestycja w chłodziarkę, to również gwarancja, że przekąski nie zepsują się, mimo wysokich temperatur na zewnątrz.

 

By prowadzić bezpiecznie, podczas długiej podróży musisz też czuć się wypoczęty! Warto więc robić przerwy, najlepiej co 2 godziny. Udanego urlopu!

Share this article

You May Also Like