Łodzie / Marine

Łodzie BUSTER

Buster Boats to największy w Europie producent aluminiowych łodzi.

Jest on również liderem na północnoeuropejskim rynku składającym się z Finlandii, Szwecji, Norwegii i Rosji.

Łodzie Buster to największy w Europie producent aluminiowych łodzi i lider na północnoeuropejskim rynku. Z ponad 125.000 łodziami, które wprowadzili na rynek przez ostatnie 6 dekad, większość jest wciąż w użyciu. Trwałość, bezpieczeństwo i łatwość użytkowania posłużyły jako priorytety przy projektowaniu i produkcji nowej gamy produktów. Te wartości, połączonne ze współczesna generacją i tradycyjnym wykonaniem, tworzą jedną z najbardziej cenionych marek. Łodzie Buster to zupełna bezawaryjność, zarówno jeżeli chodzi o trwałości i wytrzymałość, bezpieczeństwo, czy tez komfort.

Ich historia rozpoczyna się w 1976 roku, kiedy grupa „Fiskars” postanowiła uruchomić produkcję łodzi jako „Fiskars Inha Works”. Trwałość, bezpieczeństwo oraz łatwość użytkowania, posłużyły jako punkt wyjścia przy projektowaniu nowej gamy produktów. Pierwsze modele zaprezentowano w lecie 1976 roku pod nazwami: Fiskars 12 i Fiskars 14. W następnym roku łodzie otrzymały już nazwę BUSTER. Modele: Buster Mini czy Buster R zyskały dużą popularność wśród wędkarzy. Rozpoczął się eksport do Szwecji, Norwegii i Zachodniej Europy.

Generalnie firma ta ma bardzo silną pozycję w regionie Bałtyku, który jest głównym rynkiem europejskim w zakresie aluminiowych jednostek pływających. Stocznia w swojej ofercie posiada wielozadaniowe, aluminiowe łodzie zwane „Buster”.

Trwałość, bezpieczeństwo i łatwość użytkowania służą jako priorytet przy projektowaniu i produkcji nowej serii produktów.

Masz pytania ? Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń!

Nasi profesjonalni doradcy zawsze pomogą.

+48 85 66 49 401