Skip to main content
Twój sklep motoryzacyjny

Godziny otwarcia:  pn-pt 9:00 - 17:00, sob 9:00 - 14:00

Lato na MAXa! Nowe, niższe ceny skuterów sportowych Yamaha XMAX.

Yamaha ogłasza promocję na wybrane modele skuterów sportowych! Teraz modele XMAX 125, XMAX 300 oraz XMAX 300 Tech Max dostępne są w obniżonych cenach i z dodatkowym trzecim rokiem gwarancji gratis. Odwiedź najbliższego dealera Yamaha i zacznij lato na MAXa!

Promocja obowiązuje od 1 lipca 2024 do 31 sierpnia 2024.

Yamaha XMAX łączy sportowe osiągi z codzienną wygodą i łatwością obsługi. LED-owe światła w kształcie litery X nadają im futurystyczny wygląd, a boczne osłony w formie bumerangu podkreślają geny rodziny MAX.

System kontroli trakcji (TCS) zapewnia bezpieczeństwo, a wysoko zamontowane przednie kierunkowskazy LED gwarantują doskonałą widoczność na drodze.

Ergonomiczna kanapa XMAX-a pomieści dwa kaski integralne, zakupy lub dokumenty. Dzięki systemowi Smart Key uruchomisz pojazd bez kluczyka, a regulowana szyba i kierownica dostosują go do Twojego stylu jazdy.

Aplikacja MyRide umożliwia sparowanie XMAX-a z telefonem, a parametry pojazdu, wiadomości i powiadomienia wyświetlają się na ekranie LED.

Yamaha XMAX 125, idealna dla posiadaczy prawa jazdy kat. B, teraz dostępna jest z rabatem 1000 zł i dodatkowym trzecim rokiem gwarancji w prezencie.

Stylowy XMAX 300, nagrodzony Red Dot 2024, teraz w cenie obniżonej o 2000 zł. Skuter z silnikiem Blue Core o pojemności 300 cm³ również objęty jest dodatkowym rokiem gwarancji gratis.

XMAX 300 Tech Max, wyposażony w nawigację Garmin, oferuje komfortową kanapę, stylowe pokrywy schowków oraz premium podzespoły, takie jak aluminiowe podesty i ramiona lusterek. Dostępny teraz z rabatem 2 500 zł i dodatkowym trzecim rokiem gwarancji. Kolory do wyboru: Dark Magma i Tech Black.

Promocja obejmuje modele z roczników 2023 i 2024 i trwa od 1 lipca do 31 sierpnia 2024 roku. Regulamin promocji dostępny tutaj.