Silniki zaburtowe

Silniki zaburtowe YAMAHA MARINE

W tym dziale znajdziesz wszystko co związane jest ze sprzętami wodnym. Przede wszystkim wysokiej klasy silniki zaburtowe, wykonane przez wiodącego producenta – japońską firmę Yamaha.

Kliknij i przejdź do strony Yamaha.

W naszej ofercie możesz znaleźć silniki zaburtowe, skutery wodne itp. rzeczy. W swoim asortymencie posiadamy też pianki na skutery wodne, kapoki, boje, odbijacze i części do sprzętu wodnego.

W naszym salonie możesz skorzystać z serwisu, w którym przygotujemy Ci twój sprzęt do sezonu letniego lub jeśli będzie taka potrzeba go naprawić.

Nasze silniki charakteryzują się dużą wytrzymałością, która przejawia się w konstrukcji, odpornej na uderzenia, a także specjalnej budowie kompozytowego wału napędowego odpornego na wyginanie, pęknięcia i korozję. Specjalna śruba napędowa zapewnia duży ciąg i nie zaplątuje się w wodorosty i dryfujące pod powierzchnią wody odpady.

Jeżeli potrzebujesz bezkompromisowych osiągów i precyzyjnej sterowności, wybierz nasze silniki! Jednostki napędowe o dużym uciągu i wysokim momencie obrotowym doskonale sprawdzają się w żaglówkach, łodziach wędkarskich i jednostkach użytkowych. Wyróżniają się minimalnym poziomem hałasu i wibracji oraz niezwykle niskim zużyciem paliwa.

Masz pytania ? Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń!

Nasi profesjonalni doradcy zawsze pomogą.

+48 85 66 49 401