Akcesoria motocyklowe

Sklep z akcesoriami motocyklowymi

Znajdziesz u nas wszystko czego potrzebujesz do jazdy na motocyklu. 

W swojej ofercie posiadamy wszystkie akcesoria, jakich może potrzebować motocyklista.

Znajdą Państwo u nas dużą ofertę kasków, zaczynając od selektywnych, po kaski z szybką, z otwieraną szczęką, crossowe i dla dzieci.

RJ_PLATINUM-R_black

  • Kaski

    Skorupy kasków opracowane zostały pod kątem zmniejszenia poziomu hałasu oraz zapewnienia maksymalnego poziomu bezpieczeństwa. Wygodne zamykanie oraz wielokanałowy system wentylacji zapewniają komfort na najwyższym poziomie. Nasze kaski cechują się również oryginalnym designem i bardzo atrakcyjnymi cenami.

  • Odzież motocyklowa

    W naszych akcesoriach stawiamy głównie na bezpieczeństwo użytkowników, dbamy o to, aby nasi klienci dostawali produkty najwyższej jakości w jak najlepszych cenach. Jesteśmy w stanie ubrać każdego klienta niezależnie od rozmiaru jaki nosi. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

    Znajdziecie u nas profesjonalną odzież do jazdy na motocyklu. Oferowane przez nas ubrania są najwyższej jakości oraz zapewniają nie tylko komfort podczas jazdy, ale również uniwersalność. Kombinezony posiadają protektory w miejscach najbardziej narażonych na urazy, wloty wentylacyjne zapinane na zamek oraz zapewniają możliwość spięcia spodni wraz z kurtką. Dzięki możliwości wypięcia podpinki ocieplającej oraz membrany przeciwdeszczowej, możemy dopasować się do warunków atmosferycznych.

    Ubrania są wykonane z materiału najwyższej jakości, odpornego na ścieranie. Dzięki dużej ofercie, możemy zaproponować odzież, we wszystkich przedziałach cenowych.

DORADZIMY CI

Nasi profesjonalni doradcy zawsze pomogą Ci dokonać właściwego wyboru.

info