Bagażniki samochodowe

BAGAŻNIKI DACHOWE I BOKSY

Posiadamy w sprzedaży bagażniki, boksy oraz systemy mocowania zapewniające największe bezpieczeństwo i łatwość montażu.

Wytrzymałe, łatwe w użyciu stopy bagażników bazowych z systemem zatrzaskowym do łatwego montażu. Dzięki wskaźnikowi momentu obrotowego sygnalizuje bezpieczne, prawidłowe przymocowanie bagażnika do pojazdu. Opatentowane mocowanie, mocniejsze niż w jakichkolwiek innych bagażnikach. Miękkie powłoki zapobiegają powstawaniu rys i zadrapań. Dzięki systemowi bagażników z zestawami dopasowującymi, znajdziesz komplet odpowiedni do Twojego auta.

Bagażniki i belki bazowe zapewniają maksymalne bezpieczeństwo użytkownika dzięki zatrzaskom oraz jaskrawym, czerwonym wskaźnikom położenia otwartego i zamkniętego. Możliwość wysuwania na obie strony maksymalnie ułatwia umieszczanie dużego ładunku na dachu samochodu. Mechanizm zwalniający obsługiwany jedną ręką, wyposażony w gumowane rękojeści, zapewnia najwyższy poziom ergonomii.

Kompletne wstępne zamontowanie bagażnika zapewnia niski profil. i pozycja blisko dachu auta. Łagodne wygięcie w łuk dla lepszego dopasowania. Uniwersalne dzięki zastosowaniu teleskopowych stóp z regulacją z każdej strony. Wstępnie zmontowany, kompletny zestaw ułatwia obsługę. Łatwe w użyciu narzędzie ze wskaźnikiem momentu obrotowego zapewniającym najbezpieczniejszy montaż.

Jako Autoryzowany Dealer tej marki
gwarantujemy jakość produktów.

Poprzez jakościowe produkty firma THULE zdobyła uznanie na rynku Europejskim od wielu lat. Na przestrzeni lat marka THULE stała się jedną z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych marek wśród producentów bagażników samochodowych w Polsce, czego najlepszym dowodem jest wciąż wzrastające grono naszych klientów. Wszystkie oferowane przez nas bagażniki i boksy charakteryzują się bardzo wysokim standardem i rozsądną ceną.

Doradzimy CI

Nasi profesjonalni doradcy zawsze pomogą.

+48 500 173 807