O nas

historia marki

Początki

Markę Gresmoto założyliśmy jeszcze w latach 90-tych. Na rynku królowała wówczas moda nisko zawieszonego podwozia, kolorowych skórzanych foteli, błyszczących naklejek i futrzanych kierownic. Naszą działalność prowadziliśmy w przydomowym sklepie na osiedlu Jaroszówka, zapewniając dostęp do drobnych akcesoriów samochodowych, najbliższemu otoczeniu. Miło wspominamy ten czas, jednak z biegiem lat nasza działalność zaczynała się rozszerzać, a moda znacząco zmieniać. Zmienialiśmy się i my.

Przeprowadzka

W 2000 roku przenieśliśmy naszą siedzibę do na obecny adres – Generała Andersa 56. Wraz z rozwojem marki poszerzyliśmy ofertę o akcesoria motocyklowe. Od tego czasu staliśmy się rozpoznawalni w regionie nie tylko jako sklep z wyposażeniem samochodowym, lecz także, jako miejsce dla rozwoju różnych pasji związanych z motoryzacją. Naszym marzeniem było jednak stworzenie niepowtarzalnej przestrzeni, w której dostępne będą nie tylko najwyższej jakości dodatki, ale również rasowy sprzęt, którego do tej pory na Podlasiu brakowało.

Yamaha

W roku 2006 firma Gresmoto została Autoryzowanym Dealerem Yamaha – najpopularniejszej marki motocykli w Polsce. Szybko okazało się jednak, że tak dobre maszyny potrzebują równie dobrej prezentacji. Dla poprawienia Państwa komfortu w roku 2010 przeprowadziliśmy generalny remont oraz reorganizację ustawienia dotychczasowych produktów. Dzięki wprowadzonym zmianom, w chwili obecnej do dyspozycji naszych klientów oddajemy salon o powierzchni handlowej wynoszącej aż 2 tysiące m2, podzielony na poszczególne strefy pasji: motocykle i akcesoria, rowery, wyposażenie samochodowe oraz produkty marine (łodzie, skutery oraz silniki zaburtowe). Dodatkowo zapewniamy Państwu autoryzowany serwis Yamaha oraz duży parking wokół budynku, tworząc tym samym największy salon branży motoryzacyjnej w Polsce.