Yamaha – Salon, Sklep, Serwis

Autoryzowany salon YAMAHA w Białymstoku

Yamaha Motor Company to renomowany, japoński producent różnego rodzaju pojazdów silnikowych – motocykli, skuterów, pojazdów ATV, Side By Side, skuterów wodnych, śnieżnych, a także łodzi motorowych oraz silników zaburtowych.
Wszystkie te produkty znajdziesz u autoryzowanego dealera – salonie Gresmoto w Białymstoku.

Naszą pasją jest motoryzacja w szerokim słowa jej znaczeniu. Jesteśmy Autoryzowanym dealerem produktów Yamaha na region północno-wschodni Polski. Najnowsza technologia i inżynieryjna perfekcja zastosowana w produktach Yamaha sprawia, że za każdym razem gdy wyruszasz cieszyć się życiem, odkrywasz radość i satysfakcję. Nieważne czy poruszasz się na wodzie czy na lądzie; po gładkiej powierzchni toru wyścigowego albo w trudnym terenie – mamy wszystko czego Ci potrzeba!

Nasz personel służy profesjonalną pomocą przy zakupie i serwisowaniu najwyższej jakości pojazdów. Zespół doradców pomaga w doborze oryginalnych części zamiennych i akcesoriów. Nasz salon to miejsce, w którym klient ma do swojej dyspozycji pełną gamę pojazdów testowych. Tutaj także dowie się o tym, co jeszcze wyjątkowego Yamaha ma do zaoferowania swoim użytkownikom, gdyż naszym zadaniem jest wspieranie klientów w realizowaniu ich życiowych pasji!

Autoryzowany Serwis Yamaha oferuje pełny zakres usług obejmujących przeglądy okresowe i naprawcze motocykli, skuterów, quadów oraz sprzętu marine, wycenę szkód i obsługę powypadkową, pomoc w nietypowych sprawach.

Mamy wszystko czego Ci potrzeba: kompletną ofertą motocykli marki Yamaha – od wielu lat niekwestionowanego leadera polskiego rynku jednośladów i pojazdów ATV. Zapraszamy do odwiedzenia nas w naszym salonie.

Masz pytania ? Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń!

Nasi profesjonalni doradcy zawsze pomogą.

+48 501 267 734