PRZEDŁUŻAMY PROMOCJĘ XMAX 125 PLUS

Chcesz omijać korki i cieszyć się swobodnym dojazdem do pracy? Nic prostszego. Przesiądź się na skuter sportowy Yamaha XMAX 125 do prowadzenia na samochodowe prawo jazdy. Teraz dostaniesz do niego pojemny kufer wraz ze stelażem gratis!

Yamaha XMAX 125 oraz jego wersja specjalna XMAX 125 Tech MAX to stylowe i funkcjonalne pojazdy o pojemności silnika 125 cm3. Ich każdy element został zaprojektowany z myślą o ulepszeniu miejskiego życia.

Detale wersji Tech MAX, takie jak elegancka kanapa z przeszyciami, zdobione końcówki kierownicy czy chromowane obramowanie licznika, zaskakują nawet najbardziej wymagających kierowców. Styl nie konkuruje tu jednak z praktyką, o czym przypomina pokaźny schowek na kaski, laptop lub dokumenty. W ramach promocji możesz powiększyć tę przestrzeń o kolejne 50 litrów, dzięki montowanemu na stelażu kufrowi, który dostaniesz w pakiecie. Jeśli uznasz jednak, że pojemność podstawowa będzie wystarczająca, swój prezent możesz zamienić na inne, dedykowane do pojazdu akcesoria Yamahy o takiej samej wartości (do 1842 zł).

Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Zapraszamy!

Share this article

You May Also Like