KONKURS: ZMOTORYZOWANA MAJÓWKA

Jesteś na majówce? A może dopiero się na nią wybierasz?

Prześlij nam zdjęcie jak spędzasz majówkę w zmotoryzowany sposób i zgarnij darmowy dzień jazdy Yamahą lub testowanie  namiotu dachowego marki Thule!

Regulamin konkursu dostępny poniżej:

 

 

REGULAMIN KONKURSU „ZMOTORYZOWANA MAJÓWKA”

 

  1. Organizatorem konkursu jest firma „Gres” Kutnik sp. j.

 

  1. Uczestnikiem konkursu może być każda osoba fizyczna, powyżej 25 roku życia, posiadająca prawo jazdy kat. A lub B, która zamieści zdjęcie w komentarzu pod postem informującym o konkursie na stronie Gresmoto w serwisie Facebook do dnia 7 maja 2023 roku i udostępni post promocyjny.

 

  1. Uczestnik przesyłający zdjęcie wyraża zgodę na wykorzystanie przesłanej fotografii do przetwarzania w celach marketingowych.

 

  1. Uczestnik zostanie poinformowany przez organizatora o wygranej w komentarzu pod zamieszczonym zdjęciem najpóźniej do dnia 10 maja 2023 roku.

 

  1. Zwycięzcy zostają wybrani przez organizatora konkursu.

 

  1. Nagrodą dla zwycięzcy jest:

 

  1. Nieodpłatne wypożyczenie motocykla (nieodpłatna jazda testowa pojazdem marki Yamaha) na 1 dzień, wybranym i dostępnym w salonie Gresmoto modelem motocykla, w uzgodnionym przez organizatora oraz uczestnika terminie.

W przypadku, gdy zwycięzca nie posiada prawa jazdy kat. A możliwy będzie wybór pojazdu testowego o pojemności 125cm3. Wypożyczenie motocykla odbędzie się w zgodzie umową powierzenia jazdy testowej dostępnej w salonie Gresmoto.

 

lub (możliwość wyboru przez zwycięzcę)

 

  1. Nieodpłatne wypożyczenie namiotu dachowego marki Thule model Foothill na 2 dni (bez belek bazowych), w uzgodnionym przez organizatora oraz uczestnika terminie, w zgodzie z umową wypożyczenia boxu, bagażnika i namiotu dachowego.

 

  1. Uczestnik uznany za zwycięzcę konkursu otrzymuje pojazd po spełnieniu warunków zawartych w „Umowie powierzenia pojazdu do jazdy testowej” lub „Umowie wypożyczenia boxu, bagażnika i namiotu dachowego” oraz podpisaniu jej w dwóch egzemplarzach.

 

Share this article

You May Also Like