PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ Z GRESMOTO: CZĘŚĆ 2

W drugiej części jesiennych rewolucji skupimy się na wyglądzie naszego auta. Nikt chyba nie lubi ocierania się jasną kurtką lub płaszczem o zabrudzone drzwi samochodu. W Gresmoto znajdziesz produkty, dzięki którym unikniesz tych sytuacji!

Chemia

Nieocenione mogą okazać się preparaty czyszczące z woskiem, które zapobiegają przed osadzaniem się brudu jeszcze na kilka dni po zastosowaniu. Kolejnym dobrym wyborem będzie chemia z zabezpieczająca przed korozją, której sprzyjają deszczowe dni. Antidotum na szron to z kolei płyny  odmrażające.

Wnętrze

Wbrew pozorom, auto w środku, też powinniśmy odświeżyć na jesień i nie chodzi nam o wymianę zapachu na „pumpkin spice latte”. 😉 W przypadku wnętrza samochodowego przyda się raczej zamiana dywaników tekstylnych na gumowe. Materiał chłonie wodę z obuwia i sprawia, że nasze auto zamienia się w nieprzyjemnie wilgotną przestrzeń. Kojarzysz ten moment, kiedy wsiadasz za kierownicę i już po paru sekundach wszystkie szyby pokrywa para? Zagadka rozwiązana! To właśnie ukryta wilgoć.

fot. Lampa.it

Wybór  dywaników z gumy ułatwi Ci również sprzątanie błota, czy pośniegowej kałuży. Przed zaparowanym wnętrzem auta ochronią również owiewki szyb bocznych, które zabezpieczą przed deszczem, jeśli mimo brzydkiej pogody zechcesz otworzyć okno.

A co jeśli brudne buciki, siedzącego z tyłu dziecka stykają się z fotelami? Coś poradzimy. Na okres jesienno-zimowy warto zaopatrzyć się w ochronny organizer montowany na tylnym oparciu przednich foteli. Nie dość, że zyskasz dodatkowe miejsce do przechowywania drobiazgów, to zabezpieczysz siedzenia przed zabrudzeniami.

No dobrze, ten zapach też możesz wymienić. W Gresmoto znajdziesz szeroki wybór. A żeby komfort podróży podnieść do najwyższej rangi, przyda się też termos z imbirową herbatą. W tym celu polecamy wygodne uchwyty na napoje jak i na smartfony, który oczywiście znajdziesz na naszej półce.

fot. Lampa.it

Pięknej jesieni!

Przeczytaj też pierwszą część naszego artykułu, z której dowiesz się jak technicznie przygotować auto na jesień.

Share this article

You May Also Like